طراح سایت

طراح سایت

نظر به انعقاد تفاهم نامه ای بین کانون وکلای دادگستری استان و بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای اعطای تسهیلات قرض الحسنه به همکاران به میزان 200 میلیون ریال بدون سپرده با کارمزد چهار درصد و بازپرداخت  36 ماهه با شرایط مقرر در تفاهم نامه همکارانی که تمایل به دریافت وام مذکور داشته باشند می توانند مراتب را به مدیر داخلی کانون اعلام تا به بانک معرفی شوند .

به اطلاع قبولی های آزمون وکالت سال 97 می رساند جلسه انتخاب شهر محل اشتغال در مورخ 1398/2/21 راس ساعت 10 صبح در محل کانون وکلای دادگستری آذربایجانغربی برگزار خواهد شد .

اسامی پذیرفته شدگان سهمیه ایثارگر آزمون ورودی وکالت سال 97 به شرح ذیل اعلام می گردد

  

اسامی پذیرفته شدگان سهمیه آزاد آزمون ورودی وکالت سال 97 به شرح ذیل اعلام می گردد

قابل توجه داوطلبان آزمون وکالت سال 97

هرگونه اعتراضی نسبت به  نمره‌ها مستقیماً به سازمان سنجش آعلام می‌شود. بنابراین شرکت‌کنندگان آزمون از امروز (2 بهمن ) به مدت ۵ روز مهلت دارند تا هرگونه سؤال و اعتراض درباره نمره‌های آزمون را از طریق سیستم پاسخگویی این سازمان مطرح کنند.

برابر اعلام مورخ ٩٧/٤/١٣ دادگاه عالي انتظامي قضات همكار محترم جناب آقاي زانيار مينايي حائز شرايط شركت در انتخابات يازدهمين دوره انتخابات كانون وكلا تشخيص و مراتب به هيئت نظارت اعلام شده است ، لذا با وصف فوق اسامي همكاران حائز شرايط قانوني شركت در انتخابات به شرح ذيل اعلام ميگردد:

از ورودیهای محترم آزمون وکالت سال 96 درخواست می شود با در دست داشتن اصل کارت ملی و اصل شناسنامه و فتوکپی مدرک تحصیلی کارشناسی و فتوکپی مدرک ایثارگری در روزهای ذکر شده در محل کانون برای پر کردن فرم استعلامات حاضر شوند .

به استحضار همکاران محترم می رساند که همایش 1 روزه با موضوع بررسی تخلفات شایع انتظامی با حضور و سخنرانی جناب آقای غفاری فردوئی در مورخه 26/11/96 از ساعت 10 به بعد در کانون وکلای دادگستری آذربایجان غربی تشکیل خواهد شد .

به اطلاع قبولی های آزمون وکالت سال 96 می رساند جلسه انتخاب شهر محل اشتغال در مورخ 1397/3/29 راس ساعت 10 صبح در محل کانون وکلای دادگستری آذربایجانغربی برگزار خواهد شد . نظر به اینکه هر گونه غیت یا تاخیر سبب تضییع حق کارآموزاموزان میگردد ،  حضور به موقع شخص داوطلب (نیم ساعت قبل از شروع جلسه) در محل کانون الزامی باشدضناً  کانون هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

نظر به اینکه از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه مورخ 21/04/97 تا ساعت 14 همان روز انتخابات دهمین   دوره هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان آذربایجانغربی در محل کانون واقع در ارومیه خیابان  شهید بهشتی نبش کوچه 19 و 21 برگزار خواهد شد ، از کلیه همکاران دعوت به عمل می آید تا با همراه داشتن پروانه وکالت در محل کانون حاضر شده و در انتخابات شرکت فرمایند .